Extra Paragraph Types - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Title
de: Titel

en: Default
de: Standard

en: Days
de: Tage

en: Hours
de: Stunden

en: Seconds
de: Sekunden

en: Minutes
de: Minuten

en: Light
de: Hell

en: Styles
de: Stile

en: Dark
de: Dunkel

en: Color theme
de: Farbschema

en: Countdown date
de: Datum des Countdowns
