Extra Paragraph Types - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Text
hu: Szöveg

en: Days
hu: Napok

en: Hours
hu: Órák

en: Seconds
hu: Másodperc

en: Minutes
hu: Perc

en: Light
hu: Világos

en: Styles
hu: Stílusok

en: Dark
hu: Sötét
