Extra Paragraph Types - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Default
ja: デフォルト

en: Text
ja: テキスト

en: Days
ja: 日

en: Hours
ja: 時

en: Seconds
ja: 秒

en: Minutes
ja: 分

en: Styles
ja: スタイル
