Extra Paragraph Types - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Text
eu: Testua

en: Days
eu: Egunak

en: Hours
eu: Orduak

en: Seconds
eu: Segunduak

en: Minutes
eu: Minutuak

en: Styles
eu: Estiloak
