Extra Paragraph Types - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Text
mr: अक्षर

en: Days
mr: दिवस

en: Hours
mr: तास

en: Minutes
mr: मिनीटे
