Extra Paragraph Types - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Text
am: ጽሁፍ
