Extra Paragraph Types - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ
