Extra Paragraph Types - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Prefix
ja: 接頭語

en: Suffix
ja: 接尾語

en: Description
ja: 説明

en: Number
ja: 数値

en: Icon
ja: アイコン

en: Text
ja: テキスト

en: Separator
ja: セパレーター

en: Duration
ja: 期間

en: About
ja: アバウト

en: Number of decimal places
ja: 小数点以下の桁数

en: Styles
ja: スタイル

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
