Extra Paragraph Types - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Prefix
pt: Prefixo

en: Suffix
pt: Sufixo

en: Description
pt: Descrição

en: Number
pt: Número

en: Icon
pt: Ícone

en: Text
pt: Texto

en: Separator
pt: Separador

en: Duration
pt: Duração

en: About
pt: Sobre

en: Styles
pt: Estilos
