Extra Paragraph Types - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Duration
sk: Trvanie

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: About
sk: Informácie o

en: Number of decimal places
sk: Počet desatinných miest

en: Styles
sk: Štýly
