Extra Paragraph Types - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Suffix
tr: Son ek

en: Separator
tr: Ayraç

en: Duration
tr: Süre

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: About
tr: Hakkında

en: Number of decimal places
tr: Ondalık hane sayısı

en: Styles
tr: Biçemler
