Extra Paragraph Types - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Description
he: תיאור

en: Number
he: מספר

en: Icon
he: סמל

en: Text
he: טקסט

en: Separator
he: מפריד

en: Duration
he: משך

en: About
he: אודות

en: Styles
he: סגנונות
