Extra Paragraph Types - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Title
id: Judul

en: Prefix
id: Awalan

en: Suffix
id: Akhiran

en: Description
id: Deskripsi

en: Number
id: Angka

en: Icon
id: Ikon

en: Text
id: Teks

en: Separator
id: Pemisah

en: Duration
id: Durasi

en: About
id: Tentang

en: Styles
id: Gaya
