Extra Paragraph Types - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Description
jv: Katrangan

en: Number
jv: Angka

en: Icon
jv: Ikon

en: Text
jv: Teks

en: Separator
jv: Watesan

en: About
jv: Ngenani
