Extra Paragraph Types - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Number
mr: अंक

en: Text
mr: अक्षर
