Extra Paragraph Types - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
es: Prefijo

en: Suffix
es: Sufijo

en: Separator
es: Separador

en: Duration
es: Duración

en: Paragraph
es: Párrafo

en: About
es: Acerca de

en: Number of decimal places
es: Cantidad de decimales

en: Styles
es: Estilos

en: Paragraphs
es: Parráfos

en: Not created
es: No creado
