Extra Paragraph Types - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
ru: Префикс

en: Suffix
ru: Суффикс

en: Separator
ru: Разделитель

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Paragraph
ru: Параграф

en: About
ru: Информация

en: Number of decimal places
ru: Количество знаков после запятой

en: Styles
ru: Стили

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: 3 Columns
ru: 3 колонки

en: 4 Columns
ru: 4 колонки

en: Not created
ru: Не создано
