Extra Paragraph Types - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Description
ast: Descripción

en: Number
ast: Númberu

en: Text
ast: Testu
