Extra Paragraph Types - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Description
be: Апісанне

en: Number
be: Нумар

en: Text
be: Тэкст

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Duration
be: Працягласць

en: About
be: Аб
