Extra Paragraph Types - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Number
cy: Rhif

en: Text
cy: Testun

en: Separator
cy: Gwahanydd
