Extra Paragraph Types - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Description
hr: Opis

en: Number
hr: Broj

en: Icon
hr: Ikona

en: Text
hr: Tekst

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Duration
hr: Trajanje

en: About
hr: Opis

en: Styles
hr: Stilovi
