Extra Paragraph Types - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Number
km: លេខ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: About
km: អំពី
