Extra Paragraph Types - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: About
kn: ಕುರಿತು
