Extra Paragraph Types - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Description
lv: Apraksts

en: Number
lv: Skaitlis

en: Icon
lv: Ikona

en: Text
lv: Teksts

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Duration
lv: Ilgums

en: About
lv: Par

en: Number of decimal places
lv: Decimālo vietu skaits

en: Styles
lv: Stili
