Extra Paragraph Types - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Description
ne: विवरण

en: Text
ne: अक्षर

en: About
ne: बारेमा
