Extra Paragraph Types - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Number
nl: Getal

en: Icon
nl: Pictogram

en: Text
nl: Tekst

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: About
nl: Over

en: Number of decimal places
nl: Plaatsen achter de komma.

en: Styles
nl: Stijlen

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Not created
nl: Niet aangemaakt
