Extra Paragraph Types - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Suffix
oc: Sufix

en: Description
oc: Descripcion

en: Number
oc: Nombre

en: Text
oc: Tèxte

en: Separator
oc: Separador

en: Duration
oc: Durada

en: About
oc: A prepaus

en: Styles
oc: Estils
