Extra Paragraph Types - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Description
fa: شرح

en: Number
fa: عدد

en: Icon
fa: شمایل

en: Text
fa: متن

en: Separator
fa: جداکننده

en: Duration
fa: مدت

en: Paragraph
fa: فقره

en: About
fa: درباره

en: Styles
fa: استایل ها
