Extra Paragraph Types - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Text
th: ข้อความ

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Styles
th: ลักษณะ
