Extra Paragraph Types - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Description
hu: Leírás

en: Number
hu: Szám

en: Icon
hu: Ikon

en: Text
hu: Szöveg

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Duration
hu: Időtartam

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: About
hu: Leírás

en: Number of decimal places
hu: Tizedesek száma

en: Styles
hu: Stílusok
