Extra Paragraph Types - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Description
is: Lýsing

en: Number
is: Númer

en: Icon
is: Táknmynd

en: Text
is: Texti

en: Separator
is: Skilja

en: About
is: Um
