Extra Paragraph Types - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Description
sl: Opis

en: Number
sl: Številka

en: Text
sl: Besedilo

en: About
sl: O modulu
