Extra Paragraph Types - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: Description
ur: وضاحت

en: Number
ur: نمبر

en: Icon
ur: آئیکن

en: Text
ur: متن
