Extra Paragraph Types - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
de: Präfix

en: Separator
de: Trennzeichen

en: Duration
de: Dauer

en: Paragraph
de: Seitenabschnitt

en: About
de: Über

en: Number of decimal places
de: Anzahl der Dezimalstellen

en: Start Value
de: Anfangswert

en: Styles
de: Stile

en: Decimal Places
de: Dezimalstellen

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte

en: 3 Columns
de: 3 Spalten

en: 4 Columns
de: 4 Spalten

en: Not created
de: Nicht erstellt
