Extra Paragraph Types - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Separator
uk: Розділювач

en: Duration
uk: Тривалість

en: Paragraph
uk: Абзац

en: About
uk: Про модуль

en: Number of decimal places
uk: Кількість нулів після коми

en: Start Value
uk: Початкове значення

en: Styles
uk: Стилі

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: 3 Columns
uk: 3 колонки

en: 4 Columns
uk: 4 колонки

en: Not created
uk: Не створено
