Extra Paragraph Types - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Suffix
vi: Hậu tố

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: About
vi: Giới thiệu

en: Number of decimal places
vi: Số chữ số thập phân
