Extra Paragraph Types - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Description
ar: الوصف

en: Number
ar: رقم

en: Icon
ar: أيقونة

en: Text
ar: نص

en: Separator
ar: فاصل

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: About
ar: حول
