Extra Paragraph Types - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Suffix
ca: Sufix

en: Description
ca: Descripció

en: Number
ca: Número

en: Icon
ca: Icona

en: Separator
ca: Separador

en: Duration
ca: Durada

en: About
ca: Detalls

en: Number of decimal places
ca: Número de decimals

en: Styles
ca: Estils
