Extra Paragraph Types - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Description
gl: Descrición

en: Number
gl: Número

en: Icon
gl: Icona

en: Text
gl: Texto

en: Separator
gl: Separador

en: Duration
gl: Duración

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: About
gl: Información

en: Number of decimal places
gl: Número de decimais

en: Styles
gl: Estilos
