Extra Paragraph Types - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Number
el: Αριθμός

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Text
el: Κείμενο

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Duration
el: Διάρκεια

en: About
el: Περί

en: Number of decimal places
el: Αριθμός δεκαδικών θέσεων

en: Styles
el: Στυλ
