Extra Paragraph Types - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Description
eu: Azalpena

en: Number
eu: Zenbakia

en: Text
eu: Testua

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Duration
eu: Iraupena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Styles
eu: Estiloak
