Extra Paragraph Types - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Text
gu: લખાણ

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: About
gu: વિશે
