Extra Paragraph Types - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Description
sr: Опис

en: Number
sr: Број

en: Icon
sr: Икона

en: Text
sr: Текст
