Extra Paragraph Types (EPT): Call to Action (1.4.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Link
hi: कड़ी

en: Center
hi: मध्य

en: Text
hi: लेख

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: About
hi: के बारे में
