Extra Paragraph Types (EPT): Call to Action (1.4.0-alpha3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Center
it: Centro

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: About
it: Informazioni

en: Styles
it: Stili

en: One column
it: Una colonna
