Extra Paragraph Types (EPT): Call to Action (1.4.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Center
el: Κέντρο

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: About
el: Περί

en: Styles
el: Στυλ
