Extra Paragraph Types (EPT): Call to Action (1.4.4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Styles
ug: شەكلى
