Extra Paragraph Types - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Settings
ro: Setări

en: Image Gallery
ro: Galerie de Imagini

en: Styles
ro: Stiluri

en: 1 column
ro: 1 coloană

en: 2 columns
ro: 2 coloane
