Extra Paragraph Types - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Link
ca: Enllaç

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Open
ca: Obert

en: Button
ca: Botó

en: Close
ca: Tanca

en: About
ca: Detalls

en: Button text
ca: Text del botó
