Extra Paragraph Types - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Link
cs: Odkaz

en: Settings
cs: Nastavení

en: Open
cs: Otevřené

en: Button
cs: Tlačítko

en: Close
cs: Zavřít

en: About
cs: Popis

en: Button text
cs: Text tlačítka
